Specialista prevence NLZ

Pracovní místo ( Specialista prevence NLZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Specialista prevence NLZ
Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů
ID 10000945
Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Příbrami, Oddělení
zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti
Hlavní náplň činnosti:
- Vypracovávání individuálních akčních plánů ke zvýšení možností uplatnění na trhu práce
včetně jeho vyhodnocování.
- Individuální práce s uchazeči o zaměstnání zaměřená především na poskytování
poradenské činnosti dlouhodobě nezaměstnaným a na prevenci nelegálního
zaměstnávání.
- Poskytování skupinového poradenství pro uchazeče o zaměstnání v rámci pracovišť
Krajské pobočky v Příbrami zaměřené především na poradenskou činnost dlouhodobě
nezaměstnaným.
- Asistence dlouhodobě nezaměstnaným při jednání se zaměstnavateli.
- Spolupráce se SUIP při podezření na nelegální zaměstnání.
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
- výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické
komunikace
- dobré komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek