Samostatný/á referent/ka Stavebního úřadu Obecního úřadu v Tršicích

Pracovní místo ( Samostatný/á referent/ka Stavebního úřadu Obecního úřadu v Tršicích ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: 9. platová třída - zařazení, odpovídající druhu práce podle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací ve veřejných službách a správě, odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění

Termín nástupu: 1. června 2024 nebo dle dohody

Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru
státní občanství ČR, u fyzické osoby, která je cizím státními občanem, trvalý pobyt
v České republice
dosažení věku 18 let
bezúhonnost
znalost jednacího jazyka

Kvalifikační požadavky: (§ 13a zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu ve znění účinném do 31.12.2023 ve spojení s ustanovením §313 odst. 4 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů)
vysokoškolské vzdělání ve studijním oboru stavebního, architektonického
nebo právnického směru
vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví
střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru
stavebnictví

Požadavky:
znalost práce na PC
ochota ke stálému prohlubování kvalifikace
dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, flexibilita
Výhodou bude:
znalost zákonů č. 128/2000 Sb., o obcích, č. 500/2004 Sb., správní řád
a č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)
řidičský průkaz sk. B
praxe ve státní správě nebo samosprávě, zkouška odborné způsobilosti

Náležitosti přihlášky:
jméno, příjmení, titul uchazeče
datum