Odborná/odborný účetní

Pracovní místo ( Odborná/odborný účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odborná/ý účetní
ID 11004149

Hlavní náplň činnosti:
-zajištění evidence pohledávek, odsouhlasení úhrad pohledávek, sledování splátkových kalendářů, provádění zaúčtování pohledávek a provádění inventur pohledávek
-zajištění provádění uceleného souboru účetních operací na jednotlivých účtech nebo skupině účtů, zpracovávání účetních dokladů, účetních knih a ostatních účetních písemností
-zástup při zajištění hotovostního styku s bankou a vedení přidělených pokladen
-zástup při evidenci, výdeji cenin a likvidaci vyúčtování cestovních příkazů
-provádění dokladových inventur a pořizování inventurních soupisů

Kvalifikační a další požadavky:
-ukončené vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
-znalost účetnictví - praxe minimálně 1 rok na pozici účetní nebo obdobné
-dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel) - na úrovni pokročilého uživatele
-odolnost proti stresu
-odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
-znalost programu IS SAP - výhodou
-ŘP sk. B - výhodou

Pracovní podmínky:
-platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
-pružná pracovní doba - plný úvazek
-předpokládaný nástup od 15. května 2024
-pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
-5 týdnů dovolené
-5 dní indispozičního volna (sick days)
-1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
-stravenkový paušál
-příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
-odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici z