Pomocník oddělení výseku (výroba krabiček na léky)


Pracovní náplň

Náplň práce: vytrhávání okrajů vysekaných archů, příprava palet pro výsek pro stroje, vytažení palet od stroje, příprava vytrhaných palet pro lepicí oddělení, označení paletovacím lístkem
Požadujeme: zkušenosti z výroby výhodou, ochota pracovat na směny, předpokladem:
fyzická síla, zručnost, vytrvalost dělat monotónní práci, týmová spolupráce, praxe na VZV výhodou Nabízíme: čisté prostředí, firemní akce, zázemí perspektivní mezinárodní společnosti Körber Pharma.

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky Pomocník oddělení výseku (výroba krabiček na léky)

Firma

Rondo obaly s.r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát