Provozní pracovník/pracovnice stravování a výživy

Pracovní místo ( Provozní pracovník/pracovnice stravování a výživy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na nabízené pracovní pozici budete zajišťovat:
- příjem, skladování, výdej zboží
- vedení evidence skladových zásob a skladových podmínek pro ukládání zboží
- práce na PC - HASSAP, Normování a sklady, MS Office
- řízení a kontrola činnosti skupiny odsouzených
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání v oboru
- trestní bezúhonnost
- osobnostní způsobilost
Nabízíme:
- jistotu a spolehlivost
- plat od 26 180 - 34 740 Kč za měsíc (včetně zvláštního příplatku v závislosti na započitatelné praxi)
- příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb
Vhodné pro absolventy.
První kontakt:
- telefonicky Po - Pá 8.00 - 15.00
- emailem na adrese personalni@vez.pce.justice.cz