BRIGÁDNÍK/BRIGÁDNICE - POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Pracovní místo ( BRIGÁDNÍK/BRIGÁDNICE - POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat?
- mytí černého a bílého nádobí; přípravné a pomocné práce v kuchyni; úklidové práce v kuchyni a prostoru okolo kuchyně.
Co požadujeme? min. základní vzdělání; bezúhonnost; komunikace, flexibilita.
Co nabízíme? dohoda o provedení práce na období červen, červenec a srpen,
- jednosměnný provoz – 12 hod směny, krátký/dlouhý týden, příjemný kolektiv,
Předpokládaný nástup? dle dohody,
Plat? platové ohodnocení 130,- Kč/hod. + příplatky za práci So, Ne, svátek.
Bližší informace podá vedoucí stravovacího úseku tel. 724 769 863.