hlavní účetní, správce rozpočtu

Pracovní místo ( hlavní účetní, správce rozpočtu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky - splnění předpokladů dle ust. § 4 odst. 1, 2 zákona o úřednících, (občan ČR, cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům atd.), vzdělání minimálně středoškolské zakončené maturitní zkouškou, vzdělání vysokoškolské v magisterském nebo bakalářském studijním programu je výhodou pro výběr uchazeče, zkušenost na pozici účetní alespoň 3 roky, znalost podvojného účetnictví a účetních standardů.
Jedná se o zástup mateřské a rodičovské dovolené.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefity ze Sociálního fondu
Způsob kontaktování zaměstnavatele:e-mailem bovskova@libochovice.cz, telefonem 702 176 215