Skladník příjmu/expedice

Pracovní místo ( Skladník příjmu/expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní informace:
e-mailem: Marie.kornelakova@filipa.cz
telefonicky: 702 119 254 Po-Pá 8-15:30

Upřesňujicí informace:
Požadavky:
-zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
-zkušenost s Excel, Word, SAP výhodou
-schopnost učit se novým věcem
-organizační a komunikační schopnosti
-schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:
- skladník zajišťuje včasný příjem a expedici materiálu -zodpovídá za komunikaci se zákazníkem, dodavatelem v rámci administrativních úkolů
-pravuje data prostřednictvím určených informačních systémů
- organizuje vykládku, nakládku, zaskladnění materiálu, pomáhá koordinovat činnosti řidičů VZV
- aktivně spolupracuje na optimalizaci výrobních procesů
- odpovídá za čistotu a pořádek ve svěřených úsecích

Nabízíme:
-motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny 3000,- Kč
-systém kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
-odměna za doporučení nového zaměstnance
-5 týdnů dovolené
-dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
-prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
-práce ve vícesměnném provozu v Brodcích