Sociální pracovník - práce v terénu na Kutnohorsku

Pracovní místo ( Sociální pracovník - práce v terénu na Kutnohorsku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
· jednání se zájemci o službu, sociální šetření
· uzavírání smluv o poskytování služeb s uživateli
· komunikace s rodinami uživatelů, s veřejnými institucemi (úřady, lékaři, návaznými službami apod.)
· pomoc uživatelům s vyřizováním příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotním postižením
· vedení osobních složek uživatelů služeb
· sestavování a vyhodnocování individuálních plánů uživatelů služeb
· nezbytná administrativa související se zajištěním služeb
· z důvodu personálního zajištění služeb, v případě potřeby i výkon přímé péče o uživatele služeb (poskytování pečovatelských úkonů uživatelům služeb v terénu nebo realizace aktivizačních činností)

Požadavky:
· odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, tj. dokončené bakalářské nebo magisterské studium na VŠ, popř. dokončené studium na VOŠ - obory zaměřené na sociální, humanitární, sociálně právní, charitní činnost nebo sociální pedagogiku
· znalost zákona č. 108/2006 Sb., orientace v problematice sociálních služeb a metodice jejich poskytování
· trestní bezúhonnost
· zodpovědnost, spolehlivost
· schopnost týmové spolupráce
· kolegialita
· pochopení a kladný vztah k cílové skupině uživatelů, kterou tvoří zejména senioři
· nekonfliktní jednání
· respektování poslání Charity
· uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
· řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou

Nabízíme:
· práci na plný, případně zkrácený úvazek (dohodou)
. pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost dalšího prodloužení)
· zaškolení
· možnost flexibilní pracovní doby
· možnost dalšího vzdělávání