Fyzioterapeut - fyzioterapeutka

Pracovní místo ( Fyzioterapeut - fyzioterapeutka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
- trestní bezúhonnost
- schopnost týmové práce a spolupráce

Velikost pracovního úvazku: 0,75 (tj. 30 hodin/týdně - ve všední dny)

Plat: 10. platová třída - od 28.340,- Kč do 41.780,- Kč (dle praxe a velikosti pracovního úvazku) + 1.875,- Kč (příplatek za pracovní zátěž) + po zkušební době osobní ohodnocení + mimořádné odměny

Nabízíme:
- zázemí stabilní a profesionální organizace
- zajímavá smysluplná a kreativní práce
- možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
- kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou

Svůj životopis s přihláškou posílejte na: vedouciupp@domovdknl.cz

Bližší informace Vám podá:
vedoucí přímé obslužné péče Bc. Dana Andrejsová, tel: 601 157 610