ASISTENT/KA JEDNATELE V DEVELOPERSKÉ A REALITNÍ SPOLEČNOSTI

Pracovní místo ( ASISTENT/KA JEDNATELE V DEVELOPERSKÉ A REALITNÍ SPOLEČNOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
Hledáme schopného a iniciativního asistenta/ku k jednatelům, co se připojí k našemu dynamickému týmu v developerské a realitní společnosti. Tato role vyžaduje osobu schopnou zvládat široké spektrum úkolů od administrativní podpory až po koordinaci projektů. Hlavními povinnostmi budou zajišťování administrativní podpory pro jednatele, koordinace termínů a schůzek, komunikace s klienty a obchodními partnery, zpracování dokumentace a podpora v oblasti realitního a developerského projektu.
Požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání (vč. dosud nedokončeného)
- Zkušenosti s administrativní prací výhodou, ideálně v realitním nebo developerském sektoru
- Schopnost organizovat a prioritizovat úkoly
- Velmi dobrá znalost práce s počítačem (MS Office), se zvláštním důrazem na Excel a PowerPoint
- Výborné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
- Zodpovědný přístup k práci a pečlivost v detailu
- Bezchybné písemné vyjadřování
- Řidičské oprávnění
- Aktivní znalost anglického jazyka výhodou
- Znalost trhu s nemovitostmi a stavebního průmyslu představuje výhodu
Nabízíme:
- Práce na plný úvazek, místo výkonu práce České Budějovice
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Stabilní pracovní prostředí v úspěšných společnostech s dlouholetou tradicí
- Unikátní možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání s ohledem na specifika developerského a realitního sektoru
- Motivující platové ohodnocení a širokou škálu benefitů
- 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenkový paušál 116 Kč/den, kafetérie a další
- Přátelský a podpůrný kolektiv s důrazem na týmovou práci a profesní růst