Vedoucí oddělení finanční a provozní účtárny

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení finanční a provozní účtárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě, že Vás nabídka volného pracovního místa zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis a motivační dopis pomocí odpovědního formuláře na webových stránkách podniku www.poh.cz (sekce Kariéra) nebo na e-mail: stranska@poh.cz, případně poštou na adresu: Povodí Ohře, s. p., oddělení personalistiky, Bezručova 4219, 430 03 Chomutov do 10. 5. 2024.
První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením písemných dokumentů. Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti ve druhém kole výběrového řízení, které se uskuteční formou osobních pohovorů. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného uchazeče.
Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny a předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšných uchazečů zlikvidovány, nebo budou s jejich souhlasem uchovány v databázi uchazečů o zaměstnání vedené u Povodí Ohře, státního podniku po dobu max. 6 měsíců pro možné oslovení s nabídkou práce v této lhůtě.


Popis pracovní činnosti:
- kompletní zpracování účetní závěrky
- metodické řízení účetnictví celého podniku
- průběžná kontrola výstupů účtárny, spolupráce s auditorem
- odpovědnost za interní nastavení parametrů ERP systému a metodické řízení ERP systému v oblasti účetnictví a financí

Požadavky:
- VŠ vzdělání ekonomického směru (min. bakalářský studijní program)
- znalost příslušné legislativy v oblasti účetnictví a daní
- k

Vložit inzerát