Produktový/á specialista/ka - konzultant/konzultantka spisové služby

Pracovní místo ( Produktový/á specialista/ka - konzultant/konzultantka spisové služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Očekávané znalosti a dovednosti:
- SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně se zaměřením na veřejnou správu, není podmínkou).
- Předpokládáme základní znalosti v oblasti spisové služby.
- Znalost práce s PC a MS Office.
- Dobré komunikativní schopnosti a vystupování.
- Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič).
- Trestní bezúhonnost.
- Časová flexibilita, schopnost učit se, ochota cestovat.
- Vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě.
- Aktivní a zodpovědný přístup, samostatnost i schopnost týmové spolupráce.
- Logické a analytické myšlení.
Popis pracovní pozice:
Hlavní náplní práce jsou konzultační, metodické a administrační a implementační činnosti zaměřené na oblast vedení spisové služby v prostředí veřejné správy vč. související problematiky (elektronické podpisy, elektronická komunikace, konverze dokumentů, …). Mezi další činnosti patří ověřování funkčnosti produktů, tvorba dokumentace, zpracování nabídek. Podporovanou klientelou je především státní správa, samospráva a příspěvkové organizace.
Co Vám nabízíme:
- Zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu, umožňující odborný i osobní růst.
- Dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče (nástupní
mzda 28.000 – 35.000,- Kč + měsíční, čtvrtletní, roční prémie).
- Pružnou pracovní dobu + 5 dní dovolené navíc (po odpracování 12 měsíců).
- Možnost částečné práce z domova.
- Mobilní telefon s neomezeným tarifem, notebook.
- Příspěvek na životní/penzijní pojištění (po odpracování 12 měsíců).
- Příspěvek na stravování zaměstnanců.
- Zvyšování a prohlubování kvalifikace zaměstnanců.
- Zázem