Všeobecná sestra

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Sociální služby Šebetov, příspěvková organizace, přijmou zaměstnance na pozici Všeobecná sestra / plný úvazek.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové ohodnocení dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Základní plat od 28.340 Kč do 41.780 Kč (dle započitatelné praxe), zákonné příplatky, osobní ohodnocení.

Požadujeme:
- odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona č. 96/2004 Sb.,
- trestní bezúhonnost,
- zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu,
- vlídný a laskavý přístup k uživatelům,
- empatie, flexibilita, loajálnost,
- komunikační a organizační schopnosti
- znalost práce na PC,
- řidičský průkaz sk. B.

Výhodou: praxe v oboru / v oblasti paliativní péče.

Zaměstnanecké výhody: dodatková dovolená v délce 1 týdne, příspěvky z fondu FKSP….

Povinnou přílohou je strukturovaný životopis.

Více informací: www.socialnisluzbysebetov.cz

Kontakt možný telefonicky nebo mailem.