Úřednice/úředník na úseku ekonomické agendy odboru školství, mládeže a sportu

Pracovní místo ( Úřednice/úředník na úseku ekonomické agendy odboru školství, mládeže a sportu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme:
o vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo v bakalářském studijním programu
o základní znalost principů vedení účetnictví a výkaznictví podle zákona č. 563/1991 Sb. o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů
o znalost zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů
o orientaci v problematice účetního výkaznictví a oblasti finančního plánování a kontroly
o základní orientaci v hospodaření příspěvkových organizací
o schopnost naplno používat kancelářský SW (MS Office, zejména WORD, EXCEL)
o orientaci ve veřejné správě (orgány, působnost)
o velmi dobré komunikační dovednosti
o výborné logické a analytické schopnosti
o odpovědnost a samostatnost při plnění svěřených pracovních úkolů
o schopnost práce v týmu a koordinace pracovních činností
o ochotu neustále se učit nový věcem a pracovat pod časovým tlakem
o vlastní iniciativu při výkonu svěřené agendy
o řidičské oprávnění skupiny "B", schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností

výhodou:
o vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
o pracovní zkušenosti v oblasti reportingu nebo controllingu
o vyjednávací dovednosti
o orientace v problematice vzdělávání, ve vzdělávací soustavě ČR a financování regionálního školství
o základní orientace ve fázích stavebního řízení
o znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole, ve znění pozdějších předpisů
o znalost zákona č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů
o znalost (orientace v problematice) rozpočtové skladby

nabízíme:
o perspektivní pozici s možn