PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s uživateli služby Osobní asistence v jejich domácím prostředí
- péče o seniory i zdravotně znevýhodněné (pohyblivé, málo pohyblivé, imobilní) v ČB a okolí
- pomoc při oblékání, svlékání, při přípravě jídla, při osobní hygieně, procházky, doprovody, různá aktivizace uživatele
Pracoviště:
- domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby České Budějovice a okolí
Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání: základní vzdělání, výhodou je rekvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách (lze dodělat v průběhu zaměstnání)
- částečnou orientaci v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení
- flexibilitu, komunikativnost, trpělivost, empatii, zodpovědnost, spolehlivost
- fyzickou i psychickou zdatnost
- schopnost práce v týmu
- samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou!!!
- zdravotní průkaz
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- smysluplnou práci na plný úvazek (40 hod. / týden)
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- pružnou pracovní dobu (pondělí až pátek, 1x za 14 dní služba o víkendu)
- 25 dní dovolené; 2 dny sick days; služební telefon; práci v dobrém kolektivu
- nástupní mzdu 24 200 Kč, po zapracování osobní ohodnocení, možnost dalších odměn
- podporu osobnostního růstu a dalšího vzdělávání