SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE V PORADNĚ EVA- OBČANSKÁ PORADNA

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE V PORADNĚ EVA- OBČANSKÁ PORADNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- pracovní pozice je pověřená řízením a vedením služby
- poskytování odborného sociálního poradenství osobám, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci (např. podpora při vyřizování sociálních dávek, při zvládání náročných situací v rodině apod.),
- pomoc při hledání bydlení a zaměstnání,
- asistence při vyjednávání s úřady a institucemi,
- poskytování dluhového poradenství a služeb v oblasti oddlužení,
- zajištění právní podpory klientů (složitější právní záležitostí může konzultovat pracovník s právníkem v týmu).
Požadujeme:
- VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.,
- trestní a morální bezúhonnost,
- flexibilitu, komunikační dovednosti, osobnostní zralost,
- respektování etických hodnot Charity (Etický kodex Charity ČR).
Nabízíme:
- práce na HPP - 0,5 úvazku (20 hodin týdně) v ambulantní formě služby,
- práce na dobu určitou s možností další spolupráce,
- pracovní dobu lze částečně individuálně přizpůsobit a domluvit v rámci provozu poradny,
- nástupní mzda 15 400 Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení a příplatek za vedení, možnost dalších odměn, zaměstnanecké benefity- 5 týdnů dovolené, zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, smysluplnou a samostatnou práci v zajíma