Automechanik - automechanička pro vozy Kia v Trutnově

Pracovní místo ( Automechanik - automechanička pro vozy Kia v Trutnově ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME :
- vyučení v oboru (profesní zájem o obor)
- řidičské oprávnění sk. B
- pečlivost, šikovnost, zodpovědnost a spolehlivost
- profesionální přístup ke kolektivu

NABÍZÍME :
- Úkolová mzda s možností vysokého výdělku
- V případě praxe možnost náborového příspěvku až do 50.000Kč po zkušební době
- Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou
- 23 dní dovolené
- Stravenky v hodnotě 90 Kč/den
- Sportkarta částečně hrazená zaměstnavatelem
- Moderní prostředí budovy i pracoviště
- Moderní jídelna s kuchyňskou linkou a možností ohřevu vlastního nebo dovezeného jídla
- Příspěvky na pracovní obuv
- Pracovní oděvy zdarma vč.praní
- Kvalitně vybavené dílny
- Kvalitní školení zdarma
- Zaměstnanecké slevy na služby a zboží společnosti
- Společenost s 30 lety praxe v oboru
- Ambiciózní kolektiv