kuchař

Pracovní místo ( kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pozice:
Provádí výrobu technologicky náročných teplých jídel, specialit studené kuchyně a běžných druhů moučníků. Obsluhuje velkokapacitní, případně programované kuchyňské stroje a zařízení sloužící k výrobě jídel. Provádí výdej jídla strávníkům. Podílí se na hrubé a čisté přípravě surovin pro výrobu jídel a na úklidu pracoviště včetně mytí nádobí a kuchyňského inventáře. Dodržuje sanitární řád a hygienické předpisy.

Bližší informace o druhu práce podá: Mgr. Lenka Brymová, tel.: 542 173 076,
p. Michal Krška, tel.: 542 173 400.
Platové podmínky: 5. platová třída - platový tarif dle započitatelné praxe + osobní příplatek po 3 měsících+ odměny.
Termín nástupu: červen 2024.

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
" střední vzdělání s výučním listem, obor kuchař/kuchařka,
" obecná znalost zásad HACCP,
" pracovitost, spolehlivost, samostatnost.

Dále výhodou:
" praxe ve stravovacím provozu,
" zkušenosti v závodním stravování,
" aktivní přístup,
" ochota dále se vzdělávat

Písemné přihlášky se strukturovaným profesním životopisem vždy předejte či zašlete v uzavřené obálce označené číslem a názvem inzerátu do 3. 5. 2024 (včetně) na adresu:
Magistrát města Brna
Personální oddělení
Dominikánské nám. 1
601 67 Brno
nebo předejte na podatelně Magistrátu města Brna, Malinovského nám. č. 3.
Další informace a tiskopisy jsou k dispozici na internetu (https://www.brno.cz/volna-mista-a-vyberova-rizeni) nebo na Personálním oddělení MMB.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tento výběr uchazečů kdykoliv v jeho průběhu.

Zaměstnanecké výhody
" příjemné praco