personalista/personalistka

Pracovní místo ( personalista/personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro výkon funkce a požadavky na uchazeče:
" vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
" praxe ve státní správě výhodou
" orientace v pracovněprávních předpisech
" prokazatelné zkušenosti a znalosti v oblasti personalistiky
" velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování při jednání s lidmi
" samostatnost, spolehlivost, přesnost, schopnost týmové práce
" schopnost vysokého pracovního nasazení a ochota profesně se rozvíjet
" znalost práce na PC (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
" trestní a morální bezúhonnost

Charakteristika pracovní pozice:
" zajišťování personální a platové agendy soudců a zaměstnanců
" vedení osobních spisů, agendy čerpání dovolených a absenčních karet
" příprava a organizace výběrových řízení na místa zaměstnanců
" zajišťování přihlášek do kvalifikačních kurzů pro protokolující úředníky
" zajišťování agendy spojené se studiem vyšších soudních úředníků vč. kvalifikančních dohod.
" vyhotovení měsíčních přehledů o plnění plánovaných a funkčních míst soudců a zaměstnanců KS v Brně.
Nabízíme:
" Pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
" 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days (indispoziční volno)
" Příspěvek na stravování, příspěvek na produkty spoření ve stáří
" osobní rozvoj, účast na seminářích a vzdělávacích akcích.
Zájemci doručí osobně, poštou či elektronicky
" strukturovaný profesní životopis
" motivační dopis
" kopie dokladu o dosažení požadoveného vzdělání
" poskytnu