Účetní

Pracovní náplň

Kontakt: Boudová Lenka, tel.: 773 787 818, e-mail: mzdy@olympic-palace.cz
Prosíme o zaslání životopisu.
Požadujeme: znalost podvojného účetnictví, MS Office, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, časovou flexibilitu, znalost programu Pohoda, hotelového účetnictví a mzdové problematiky výhodou

Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, stravování zdarma, možnost proškolování, firemní benefity, možnost homeoffice dle domluvy, možnost i zkráceného úvazku (30 hod týdně)
Stravování zdarma, firemní benefity (příspěvek na dovolenou atd.), možnost homeoffice dle domluvy