Výrobní technolog

Pracovní náplň

Hledáme zapálené absolventy SŠ nebo VŠ strojního zaměření na pozice technologů výroby radiátorů. Od kandidátů očekáváme, že se umí orientovat v oblastech dělení materiálů, stejně jako v oblastech odporového svařování, svažování TIG, MIG-MAG a materiálových vlastnostech ocelí. Zájemci o nabízenou pozici se podrobnosti našich technologií naučí u nás a budou je dále rozvíjet. Do pracovní činnosti technologů spadá tvorba a údržba technologické dokumentace, dozor a rozvoj výrobního procesu navrhování nových postupů pro nové či stávající produkty. Vítáme zkušenosti s programováním robotů či svařovacích automatů stejně jako zkušenosti s tvářením na postupových nástrojích či automatizací strojírenských procesů. Praxe ve výrobním strojírenském podniku vítána, ale není podmínkou.
POŽADUJEME:
- dobrou orientaci ve strojírenské teorii a umění ji aplikovat do praxe
- ŘP skupiny B
- základní komunikační dovednosti AJ nebo NJ
- chuť se učit a rozvíjet svěřené technologické oblasti
NABÍZÍME:
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina