Sociální pracovník/ice

Pracovní náplň

Charakter vykonávané činnosti:
• přímá práce s uživateli služeb pro osoby bez přístřeší a osoby ohrožené ztrátou bydlení v terénní i
ambulantní formě,
• možnost podílet se na realizaci zcela nového inovativního projektu,
• poskytování základního i odborného sociálního poradenství v oblasti práv a problematiky bydlení,
• krizová intervence v oblasti bydlení, doprovod klientů, zprostředkování kontaktů na poskytovatele
odborných sociálních služeb, apod.,
• monitoring nových lokalit a depistážní činnost,
• spolupráce s dalšími institucemi – vytváření podpůrné platformy pro cílovou skupinu,
• zaznamenávání průběhu služby, spolupráce na zvyšování kvality služby,
• informování veřejnosti a pomoc s přípravou strategických dokumentů,
• pracovní doba – 40h/týdně.

Požadujeme:
• vzdělání: kvalifikace dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách tj. ukončené vyšší
odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti,
• spolehlivost, zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů, empatii, flexibilitu,
• dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup,
• znalost práce na PC,
• znalost standardů sociální práce,
• schopnost pracovat v týmu,
• ochotu k průběžnému vzdělávání,
• praxe v oboru vítána.

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr na dobu určitou (s předpokladem prodloužení),
• mzda: od 32 500,- Kč/měs.,
• navýšení mzdy již po zkušební době,
• možnost odborného růstu a bezplatného vzdělávání,
• benefity: dovolená 25 dní, sick days, pravidelné osobní ohodnocení, firemní akce,
• zázemí zavedené a velké neziskové organizace,
• práce v příjemném pracovním