Instalatéři - topenáři

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Májová 588/33, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (do konce roku) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 h. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidiči), průkaz svářečů - vodoinstalace. Nabízíme: samostatná a zodpovědná práce, příjemné pracovní prostředí, férový přístup, možnost vzdělávání a profesního růstu, měsíční a roční motivační odměny, příspěvek na penzijní spoření a dovolenou, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (stravenky atd.). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).

Požadujeme

Zkoušky svařování