Technik údržby bytů, nemovitostí, vodovodů a kanalizací města Volyně

Pracovní místo ( Technik údržby bytů, nemovitostí, vodovodů a kanalizací města Volyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Volyně, zastoupené starostou Ing. Martinem Červeným, tímto zveřejňuje
Veřejnou výzvu
na obsazení pracovního místa
(zařazený do organizační složky Technické služby)
Místo výkonu práce: město Volyně a jeho městské části
Druh pracovní činnosti: zajištění provozuschopnosti, oprav a údržby městských bytů a nebytových prostor, provoz vodovodů a kanalizací
Druh pracovního poměru: na dobu neurčitou
Předpokládaný termín nástupu: 1. června 2024 nebo dle dohody
Obecné požadavky:

státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt

dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům

bezúhonnost
Kvalifikační předpoklady:

střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru Pozemní stavitelství, popřípadě Technické zařízení budov
Další požadavky:

dobrá znalost práce na PC

řidičský průkaz sk. B
Uvítáme:

praxi v oboru
Nabízíme:

práci na plný pracovní úvazek, 25 dní dovolené, 2 dny zdravotního volna, zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, možnost čerpání sociálního fondu), mobilní telefon, zvýhodněný mobilní tarif
Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče
Vzor přihlášky a strukturovaného životopisu je k dispozici na www. volyne.cz – dokumenty - nabídka pracovních příležitostí. Přihláška zůstává ve složce výběrového řízení a s údaji bude nakládáno v souladu s platnou legislativo