PR Specialista

Pracovní místo ( PR Specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY
Vynikající komunikaci slovem a písmem
Znalost práce na PC a základních marketingových nástrojů (Canva, Meta Business Suite, Graphic Standard)
Základní orientace v sociálních službách a ekonomické oblasti
Ochota se vzdělávat, zápal pro věc, přesvědčivost, odvaha
ŘP skupiny B, aktivní řidič
Minimálně VOŠ nebo VŠ vzdělání.

NÁPLŇ
Prezentuje aktivity zlínské oblasti na veřejnosti, oslovuje cílové skupiny
Zajišťuje interní komunikaci a komunikaci s veřejností
Organizuje firemní, veřejné a benefiční akce
Tvoří a plánuje obsah na sociální sítě a firemní web
Vydává nepravidelný časopis o činnosti pobočky
Podílí se na tvorbě propagačních materiálů
Odpovídá za dodržení jednotného vizuálního stylu na prezentačních materiálech v písemné i elektronické podobě
Spolupracuje s médii, grafiky, připravuje tiskové zprávy
Zajišťuje prezentaci sociálních služeb, inzerci a publicitu projektů
Koordinuje vydávání výročních zpráv za oblast Zlín
Podílí se na tvorbě strategie v péči o zaměstnance a na tvorbě firemní kultury
Podílí se na rozvoji individuálního a firemního dárcovství
Pečuje o stávající a dlouhodobé dárce (firemní a individuální)

NABÍZÍME
Pružnou pracovní dobu s možností příležitostného Homeoffice
Zajímavou, kreativní a zodpovědnou práci s možností dalšího odborného vzdělání
Zázemí zavedené celostátní neziskové organizace s 30 letou zkušeností
25 dní řádné dovolené
Dostupné stravování na pracovišti za dotovanou cenu
Místo výkonu práce: Okružní 5550, 760 05 Zlín

Zaměstnanecké výhody: stravování na pracovišti, 25 dní řádné dovolené