PROVOZNÍ PRACOVNÍK - ÚDRŽBÁŘ

Pracovní místo ( PROVOZNÍ PRACOVNÍK - ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů - 7. platová třída, stupeň dle délky prokázané praxe (od 18.900, -Kč do 27.260, - Kč), po zapracování osobní ohodnocení
Požadujeme: schopnost týmové práce, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, základní znalost na PC
Popis prac. činnosti: Odstraňování drobných poruch a závad ve všech oblastech údržby. Provádění opravárenských prací strojního a stavebního charakteru. Provádění méně obtížných zednických, truhlářských, lakýrnických, malířských, zámečnických a instalatérských prací. V letním období zahradnické práce, sekání trávy, údržbu záhonů a cest, V zimním období odklízení sněhu. Spolupráce se všemi úseky Domova seniorů ve věci pomoci přesunů těžkých materiálů, např. nábytku apod.
Nabízíme: příjemný kolektiv, 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days, dotované závodní stravování ve vlastní jídelně, výhody FKSP (např. vstupenky do bazénu, do ZOO, masáže, příspěvek na důchodové připojištění)
V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis + motivační dopis. Vše je možné zaslat elektronicky na adresu: personalni@dsvratislavice.cz nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace.
Vždy s označením - "Provozní pracovník - údržbář