ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA ELEKTRO

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Mgr. Jiřina Navrátilová, tel. 605 569 122 (Po-Pá 8:00-15:00), e-mail: navratilova@remarkplast.cz. Osobně Bohuslavice Po-Pá 8:00 - 15:00
V případě zájmu se setkáváme osobně a podíváte se i na vaše budoucí pracoviště.

Náplň práce: opravy a údržba výrobních a technologických zařízení; opravy a údržba elektrických zařízeních; vedení předepsané dokumentace; revize el. zařízení; spolupráce na vývoji vlastních technologií.

Požadujeme: platná odborná způsobilost "vyhláška 50" §6 (nebo její nový ekvivalent - NV č. 194/2022 Sb.) - podmínkou. Řidičský průkaz skupiny B podmínkou. Samostatnost, pečlivost, práce v týmu a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme: Stravenkový paušál v hodnotě 113 Kč, odměny, prémie, firemní akce.