PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ SENIOR

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ SENIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká?
- Programování a vývoj
- návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
- příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů
- interní testování a řešení chyb z testování i provozu
- konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání; praxi v oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici; dobrou znalost objektového programování (PHP, C# ...); pokročilou znalost JavaScript, JQuery; dobré znalosti HTML, CSS; znalosti principů transakční/ relační SQL databáze (MySQL, MS SQL, Oracle ...); časovou flexibilita, odpovědnost, kreativitu.
Oceníme znalosti: aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS; Bootstrap; ASP.NET Core; XML, XSLT, UML a Web Services.
Co můžeme nabídnout?
- Zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
- atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
- práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
- motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
- výše mzdy až 70 tis. podle praxe
- zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením; možnost profesního růstu
Nástup: dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.