Pracovníci v sociálních službách / chůva v dětských skupinách

Pracovní náplň

Koldová Barbora DiS., tel.: 272 173 079, e-mail: personalni@csop10.cz, fax: 271749149
Požadujeme akreditovaný kurz Chůva pro děti v dětské skupině, alespoň 1 rok praxe v obdobném zařízení je výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi, kladný vztah k práci s dětmi, schopnost samostatné i týmové práce, odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, dobrý zdravotní stav podmínkou, trestní bezúhonnost, slušné vystupování.
V případě zájmu zasílejte motivační dopis a strukturovaný životopis na personálního oddělení:
Barbora Koldová, e-mail: personalni@csop10.cz, tel.: 272173032, 272173079

Zaměstnanecké výhody4): Nástupní plat 25.760,- Kč, osobní příplatek 2.000,- Kč, letní, zimní a čtvrtletní odměny, příplatky dle ZP, stravné, 5 týdnů dovolené, podnikové jesle, příjemné pracovní prostředí,
předpokládaný nástup: dle dohody