Programátor vyšších jazyků v automatizaci

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim

POŽADAVKY: Programování nadstavbových MES systémů převážně nad daty z technologických linek
Práce s databázovými SW (nastavení, programování, optimalizace, …)
Podílet se na vývoji a správě SW ELSIDO který vyvinul náš tým programátorů
Spolupracovat s kolegy programátory zabývající se řídicími systémy PLC, SCADA vizualizacemi a robotikou
Neustále se zdokonalovat v programován a absolvovat potřebná školení pro C, C++, VBA, Java, Python a podobné programovací jazyky
Komunikace se zákazníky v českém i anglickém jazyce

Požadavky:
Výborná znalost práce na PC a hlavně programátorských SW/jazyků (C, C++, VBA, Java, Python, atd…)
Znalost SW pro průmyslovou automatizaci výhodou (Siemens TIA portál, Siemens WinCC, …)
Perfektní znalost českého jazyka
Aktivní znalost anglického jazyka
Reprezentativní a příjemné vystupování
Samostatnost a flexibilita, proaktivní přístup
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny B

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:22 dní dovolené/rok, příspěvek na stravné, pracovní notebook a telefon, dynamický a přátelský kolektiv, dlouhodobá perspektiva, jazykové a odborné vzdělání.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.