referent/ka skladu

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného/zkušenou a komunikativního/komunikativní referenta/referentku do našich skladů, který rád/ráda spolupracuje s kolegy, má nápady a současně chuť řešit každodenní radosti i starosti.

JAKÉ BUDOU VAŠE HLAVNÍ ÚKOLY?
" Organizace a kontrola práce související s příjmem, skladováním, přípravou a samotnou expedicí zboží.
" Zpracovávání skladové evidence a další související agendy výpočetní technikou.
" Vedení a zajištění potřebné skladové evidence včetně kontroly skladových zásob.
" Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
" SŠ vzdělání a zkušenosti z obdobné pozice výhodou.
" Výborné komunikační dovednosti, týmová spolupráce, organizační vlastnosti.
" Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
" Znalost skladových procesů a principů.
" Manuální zručnost, flexibilita.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
" Samostatnou, smysluplnou a týmovou práci.
" Stabilní zázemí nadnárodní společnosti.
" Týdenní pracovní dobu 37,5 hod s pružným rozvržením.
" Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek.
" Nástupní mzdu od 31 000 Kč zahrnující pravidelnou 10% měsíční odměnu (v závislosti na praxi, kvalifikaci a zkušenostech).
" Firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvek na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc a další.

KDY MŮŽETE NASTOUPIT? Možno ihned!

KDE BUDETE PRACOVAT? Sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c.

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné

Kontakt Juříčková