Všeobecná sestra

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum sociálních služeb, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici všeobecná sestra s místem výkonu práce: Domov pro osoby se zdravotním postižením Tereza, Terezy Novákové 1947/62a, Brno
Charakteristika pozice:
Pracovní náplní je zajištění zdravotní péče uživatelům s mentálním a tělesným postižením v Domovech pro osoby se zdravotním postižením u Centra sociálních služeb, p.o., Brno. Pracovník se aktivně podílí svou činností na chodu sociálních služeb v organizaci, spolupracuje s kolektivem v zařízení a také s odbornými a praktickými lékaři jednotlivých uživatelů.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 10), ve znění pozdějších předpisů.
Požadavky k výběrovému řízení:
" požadujeme vzdělání všeobecné sestry, očkování proti žloutence typu B
" trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost práce na PC ( Word, Excel, Internet )
" dobré komunikační schopnosti, empatii, umění jednat s lidmi, asertivní jednání
" flexibilita, loajálnost, organizační schopnosti, kreativita, iniciativa
" schopnost samostatné i týmové práce, ochota a schopnost vzdělávat se
" zodpovědnost, pečlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů
" odolnost vůči psychické zátěži a stresu, vítána praxe v oboru a znalost cílové skupiny
Nabízíme:
" stravování v místě pracoviště, možnost využití příspěvku FKSP
Směnnost:
" nepřetržitý provoz
Bližší informace podá:
Bc. Lenka Krátká, tel.: 778 742 110
V případě zájmu o uv