obsluha strojní mechanizace

Pracovní místo ( obsluha strojní mechanizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
o obsluha manipulátoru včetně plošiny, traktorbagru a traktoru
o údržba strojní mechanizace (manipulátor, traktorbagr, traktor, VZV, atd.)
o obsluha motorové pily a křovinořezu
o údržbářské a zemní práce v areálu provozovny

Požadujeme
o úplné střední odborné vzdělání technického směru
o řidičské oprávnění skupiny B a T
o strojní průkaz výhodou
o praxe na obdobné pozici
o aktivní přístup k práci a možnému profesnímu růstu

Nabízíme
o práce na hlavní pracovní poměr
o mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
o výkonnostní prémie
o elektronická stravenka + systém ,,Cafeteria"
o 25 dní dovolené
o nabídka vzdělávacích kurzů a profesního růstu
o penzijní připojištění
Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, dotované stravování, systém Cafeteria, možnost profesního růstu, penzijní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 do 15.00h., domluvit osobní jednání.