Elektrotechnik - operátor výroby

Pracovní místo ( Elektrotechnik - operátor výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Láká Tě pracovat v leteckém a vesmírném průmyslu? Přidej se do našeho týmu a podílej se na výrobě komponentů pro družice! Jsme česká firma, která se zabývá výrobou elektronických zařízení a kabelových svazků již přes 15 let.
Pozice je vhodná také pro absolventy středních škol se zaměřením na elektrotechniku. Hledáme ale především šikovné lidi, nemusíš mít nutně elektrotechnické vzdělání.

Náplň práce:
* ruční výroba kabelových svazků
* pájení s mikropájkou a práce s krimpovacími nástroji
* pájení pod mikroskopem.

Požadujeme
* základní znalost elektrotechniky
* zkušenosti z oboru (praxe ze školy, anebo dřívějšího zaměstnání)
* manuální zručnost, pečlivost a smysl pro detail
* rodilý český, anebo slovenský mluvčí

Výhodou bude, pokud budete mít
* znalost krimpování a odizolování ručními kleštěmi
* základní znalost angličtiny (především technické)
* orientace v technické dokumentaci

Nabízíme
* jednosměnný provoz
* 25 dní dovolená
* sick days
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* možnost plného i částečného úvazku
* osobní rozvoj i kariérní postup
* zvyšování kvalifikace v oboru (certifikace ESA)
* práce v moderních čistých prostorech ISO8
* káva a čaj na pracovišti k dispozici zdarma
* profesionální podporu a zaškolení zkušenými odborníky
* po zapracování také možnost zahraniční stáže

Kdo jsme?
V G.L. Electronic s.r.o. osazujeme desky plošných spojů a realizujeme design, montáž, testování a integraci kabelových svazků a dalších elektronických zařízení. Výroba probíhá v čistých prostorech ISO 8, dle standardů Evropské kosmické agentury (ESA). Naši technici a inspektoři