Odborný referent/odborná referentka

Pracovní místo ( Odborný referent/odborná referentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zasílat do 15.04.2024 na e-mailovou adresu: monika.juzkova@mvcr.cz s předmětem "přijímací řízení - 9. PT" .
Požadované doklady:
- strukturovaný životopis + motivační dopis
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída.

Požadovaný stupeň vzdělání: alespoň jeden z uvedených
- ÚSV
- ÚSO s vyučením a maturitou
- ÚSO s maturitou
- vyšší odborné.

Náplň práce:
- zajišťování administrativní agendy ve věcech pobytu cizinců na území ČR
- přepážková činnost - odbavování klientů.

Upřesňující informace:
- služební místo pouze pro státní občany České republiky
- znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, ASPI) podmínkou
- znalost zák. č. 500/2004 Sb., správní řád výhodou
- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- pečlivost, ochota učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- pracovní zkušenosti z veřejné správy nejsou podmínkou.