Mistr ve výrobě

Pracovní místo ( Mistr ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- min. vzdělání - ÚSO s maturitou - technický obor
- praxe min. 5 let ve strojírenstém oboru
- zkušenost s vedením pracovníků - min. 3 roky
- nutná znalost čtení technické dokumentace
- uživatelská znalost PC - MC Office; systém SAP - výhodou
- odolnost vůči stresu, rozhodnost a výborná organizace práce
- odpovědnost, aktivní a autoritativní přístup, spolehlivost, schopnost samostatně vyřešit problém

Nabízíme:
- odpovídající mzdu včetně prémií
- nástup možný IHNED
- 2-3 směnný provoz
- HPP na dobu určitou 2 roky; s možností prodloužení na dobu neurčitou
- firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na dovolenou a Vánoce; odměna za narození dítěte; příspěvek za odpolední směnu; zákonné příplatky; firemní a životní jubilea, vzdělávání, školení apod..
Kontakt: tel. 383 312 534, 603 274 006 v Po - Pá od 6. do 14.30 hod., e-mail: horejsova@biso.cz