Vedoucí referátu stravování a výživy oddělení logistiky

Pracovní místo ( Vedoucí referátu stravování a výživy oddělení logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Věznice Plzeň vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volného pracovníka místa

Vedoucí referátu stravování a výživy
oddělení logistiky
10. platová třída
(pracovní poměr podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů)
Místo výkonu práce: Věznice Plzeň
Zákonné a další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- znalost jednoduchého účetnictví
- znalosti v oblasti gastronomie výhodou
- znalost nákupního koše výhodou
- znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
Předpokládaný termín nástupu: ihned po ukončení přijímacího řízení
Náležitosti přihlášky:
- strukturovaný životopis
- přihláška k výběrovému řízení
- motivační dopis
- fotokopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Poslední den doručení písemné přihlášky: 12. dubna 2024
Termín konání výběrového řízení: bude upřesněn

Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu: Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, oddělení personální, Klatovská 202, P.O.Box 335, 306 35 Plzeň.
Obálku označte v levém dolním rohu textem: "Výběrové řízení".