Úředník/úřednice - referent/ka pro úsek stavebního úřadu

Pracovní místo ( Úředník/úřednice - referent/ka pro úsek stavebního úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpokládaný rozsah prací:
- zajišťování všech odborných agend na úseku stavebního řádu v souladu se stavebním zákonem a
dalšími právními předpisy
Požadavky:
- Kvalifikační požadavky podle § 13a odstavce 2 zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon:
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním
oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c)střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.
– dobrá uživatelská znalost práce na PC podmínkou
– samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
– dobré komunikační schopnosti
– řidičské oprávnění skupiny B
Bližší informace : Ing. Ivana Marie Sladká,ved.odboru výstavby a úz.plánování, tel.606 628 024 v pracovní dny 8,00 - 13,00 hod.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlou uchazeči nejpozději do 9.5.2024 v uzavřené obálce
označené „NEOTVÍRAT – VŘ referent OVÚP“ na adresu: Město Domažlice, odbor kancelář starosty MěÚ, náměstí Míru 1, 344 20 Domažlice
Celé znění na úřední desce MěÚ Domažlice : www.domazlice.eu v sekci volná místa.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna
- příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření nebo životní pojištění
- příspěvek na stravování
- možnost bezúročné půjčky