Strážník Městské policie Ústí nad Orlicí (M/Ž)

Pracovní místo ( Strážník Městské policie Ústí nad Orlicí (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ustinadorlici.cz

PRACOVNÍ POMĚR: na dobu určitou (1 rok), s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou,
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ: 5. - 8. PT, dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění,
TERMÍN NÁSTUPU: dle dohody
CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI:
- výkon funkce strážníka městské policie v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění.
POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
- způsobilost k právním úkonům, fyzická osoba starší 18 let, občan České republiky,
- zdravotní způsobilost,
- bezúhonnost a spolehlivost – dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii,
- střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- řidičské oprávnění pro skupinu vozidel „B“ – aktivní řidič,
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou,
- dobré komunikační dovednosti,
- psychická odolnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost,
- znalost práce na PC (MS Office).
VÝHODOU:
- znalost zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů, znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů,
- platný zbrojní průkaz skupiny D,
- platné osvědčení o odborné způsobilosti strážníka.
NABÍZÍME:
- pravidelný růst tarifního platu,
- pět týdnů dovolené,
- zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif, sick days, rekondiční volno,
- možnost získání služebního bytu.