EKONOM/EKONOMKA, VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

z:26/3/2024
Naplň práce:
- zodpovídá za vedení účetnictví organizace
- vypracovává podklady pro daňové přiznání k dani z příjmu právnických osob, komunikuje s daňovou poradkyní pro správné sestavení daňového přiznání
- zpracovává rozpočet organizace, zodpovídá za jeho dodržování, správné čerpání a vyúčtování
- zpracovává kalkulace a podklady k ceníkům
- kontroluje žádosti a vyúčtování dotací a darů
- zpracovává a podává žádost o dotaci z kapitoly 313 - MPSV státního rozpočtu, zodpovídá za správné vyplnění do OK systému
- zodpovídá za vyrovnávací platbu
- zodpovídá za příspěvek zřizovatele, za závazné ukazatele, za fondy organizace
- sestavuje a zodpovídá za odesílání statistických výkazů a hlášení.
Požadujeme:
- manažerské a komunikační dovednosti, plánování, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, loajalita a příjemné vystupování, schopnost zvládat zátěžové situace
- orientace ve vícezdrojovém způsobu financování sociálních služeb výhodou.
- praxe na obdobné pozici výhodou
- praxe ve vedoucí pozici výhodou, vede tým na ekonomickém oddělení.
Nabízíme:
- platové ohodnocení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. § 5 odst. 1 NV o platových poměrech zaměstnanců ve veřejné správě, ve znění pozdějších předpisů, 11. platová třída, platový stupeň dle uznané a doložené praxe
- po zapracování osobní ohodnocení
- příplatek za vedení
- odměny minimálně 2 x ročně
- podporu při vzdělávání se v oboru
- pružnou pracovní dobu (pevná část 8-13 hod.)
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny placeného volna nad rámec dovolené (zdravotní volno/sick day)
- zaměstnanecké stravování
- příspěvky z FKSP d