Servisní technici manipulační techniky

Pracovní místo ( Servisní technici manipulační techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu nás kontaktujte:
- osobně v pracovní dny PO - PÁ od 06:00 do 14:30 hod na adrese výkonu práce
- emailem na: berova@belet.cz, zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 06:00 do 14:30 hod na tel.č. 474 631 303

Náplň práce: diagnostika, opravy a údržba vysokozdvižných vozíků.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B
- základní znalosti mechniky, hydrauliky a elektro
- praxe v oboru manipulační techniky - výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:
- zázemí prosperující ryze české společnosti s dlouholetou historií
- příspěvek na stravování
- navýšení mzdy po zkušební době
- mimořádné odměny
- bezplatná doprava z Chomutova a Vejprt

Pracovní doba Po-Pá 6:00 - 14:30.