Vedoucí skladu / Skladník/ce, Expedient/ka

Pracovní místo ( Vedoucí skladu / Skladník/ce, Expedient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného a ambiciózního skladníka/ci - expedienta/ku s vůdcovskými schopnostmi, který/á se připojí k našemu týmu na pozici Vedoucí skladu / Skladník/ce, Expedient/ka. Přijmeš výzvu a pomůžeš s řízením skladu a expedicí, pomůžeš nám s rozvojem a řízením týmu pracovníků skladu, zajistíš efektivní správu skladu a zboží, postaráš se o balení objednávek a vyřídíš případné administrativní činnosti?

Super, pak hledáme právě tebe a rádi bychom ti nabídli možnost stát se členem našeho týmu!

Co Vás čeká v naší firmě?
• Odpovědnost za řízení všech operací skladu a expedice
• Řízení a rozvoj týmu pracovníků ( přidělování úkolů, školení a hodnocení výkonu )
• Zajištění efektivní správy skladu a zboží ( příjem, manipulace, skladování, výdej )
• Balení objednávek ( příprava, kontrola, kompletace, balení, expedice )
• Administrativní činnosti ( zpracování objednávek, logistika, evidence docházky )

Co od Vás očekáváme?
• Minimálně 3-letá praxe v oboru - zkušenosti s vedením menšího týmu
• Praxe ve skladu s příjmem zboží, jeho zaskladňováním, doplňováním a expedicí
• Praxe v balení balíků a palet určených k přepravě přes logistické společnosti
• Organizační schopnosti, logické myšlení a schopnost analyzovat a řešit problémy
• Dobrou fyzickou kondici a manuální zručnost
• Uživatelská znalost práce na PC
• Zkušenosti a platné VZV výhodou, lze obnovit/vystavit v podniku
• Zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, flexibilitu, kreativitu a loajalitu

Co Vám nabízíme?
• Zázemí stabilní rodinné firmy, která patří mezi lídry svého oboru
• Zajímavou a různorodou práci na HPP
• Slevy