Plánovač/ka výroby / Zákaznický servis

Pracovní místo ( Plánovač/ka výroby / Zákaznický servis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup: ihned / dle dohody.
Pracovní smlouva: HPP na dobu neurčitou.
Pracovní náplň:
- plánování a organizace výroby, zadávání dat do systému
- zpracování denních objednávek a jejich reporting
- plánování a organizace směn ve spolupráci s vedoucím výroby
- každodenní komunikace se zákazníky, vyřizování jejich požadavků
- zajišťování přepravy
- spolupráce s vedoucími směn
- zpracování a pravidelná aktualizace reportů
Požadujeme:
- zkušenosti s plánováním výhodou – není podmínkou
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- velmi dobré organizační schopnosti
Co na oplátku získáte od nás a co Vám nabízíme:
- Důležitou praxi v mezinárodní logistické společnosti, kde budete pracovat ve skvělém kolektivu!
- Po dobu 3 měsíců, kdy se navzájem budeme testovat dostanete v součtu 10 000 Kč jako bonus za nástup.
- Pokud nejste fanda vaření, je zde možnost si objednat oběd, který za Vámi přijede až do firmy.
- Zároveň Vám na obědy přispějeme v podobě stravenkového paušálu.
- Možnost využít hrazeného jazykové kurzu angličtiny přímo v naší společnosti
- Jste dárcem krve? Odměníme Vás za to.
- Možnost využít zvýhodněný mobilní tarif, který je speciálně nastaven pro naše zaměstnance.
- Jakmile v naší společnosti odpracujete 3,5 či 10 let, budete za to náležitě odměněni.
- Běháte, hrajete badminton, bowling či jiný sport na závodní úrovni? Přispějeme Vám na sportovní aktivity při prezentaci firmy a jako benefit Vám zprostředkujeme příspěvek na sport, kulturu a volný čas formou Multisport karty.
- Na stmelování týmu nezapomínáme, a proto pořádáme pravidelné teambuildingové aktivity.
Vhodn