Linux Infrastructure Engineer

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

Tyto požadavky jsou vítány:
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Pokročilé počítačové dovednosti
- Schopnost administrace systému Linux (Ubuntu, RHEL, OEL)
- Vysoké pracovní nasazení k řešení problémů
- Zkušenost se správou databází (postgres, maria, mongo)
- Zkušenost v oblasti zajištění dostupnosti, stability a výkonu datových center, platforem a podnikových systémů
- Znalost síťových objektů a technologií sloužících k zálohování, replikaci, dostupnosti, obnově, transferu a zabezpečení dat

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.