Lázeňský/á - sanitáři

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Spa Hotel Silva, Chopinova 498/8, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-So 7:00-15:30 h. Náplň práce: pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování této péče, odpovědnost za svěřené pracoviště a pracovní prostředky. Požadujeme: certifikát o absolvování kurzu "maséři" či "sanitáři" výhodou, základní znalost RJ, aktivní znalost NJ, praxe v oboru min. 2 roky, dodržování standardů všech poskytovaných služeb, klientsky orientovaný přístup, profesionální vystupování, schopnost pracovat samostatně i v týmu, trestní bezúhonnost. Nabízíme: možnost osobního rozvoje, atraktivní pracovní prostředí. Kontakt pro zájemce: pošlete, prosíme, Váš strukturovaný profesní životopis (vč. telefonického kontaktu) na e-mail provoz@hotelsilva.cz; ozveme se Vám obratem a navrhneme termín osobního setkání; garantujeme 100% diskrétnost v rámci procesu o možné spolupráci.

Požadujeme

Znalost jazyka: Ruština, Němčina