Produktový manažer/ka

Pracovní náplň

Přidejte se k Nám jako Produktový Manažer Dřevomateriálu v České Rodinné Firmě!
Co od vás očekáváme:
• Zkušenosti v Produktovém Managementu: Máte praxi v oblasti produktového managementu, ideálně v oboru stavebních nebo interiérových dřevěných materiálů.
• Strategické myšlení: Schopnost vytvářet a implementovat strategie pro portfólio produktů, zohledňující trendy na trhu a potřeby zákazníků.
• Komunikační Dovednosti: Schopnost efektivní komunikace s týmem, zákazníky a dodavateli, a přenášení vize na konkrétní akce.
• Zájem o Dřevařství a Ekologii: Vnímáte dřevo nejen jako materiál, ale jako umělecký prvek a zároveň máte zájem o ekologické hledisko v oboru.
Co budete dělat:
• Vývoj Produktového Portfolia: Budete mít klíčovou roli při rozvoji a správě našeho produktového portfolia, včetně inovací a aktualizací.
• Analýza Trhu: Sledovat trendy v odvětví dřevařství a provádět analýzy trhu, abyste předpověděli poptávku a identifikovali nové obchodní příležitosti.
• Spolupráce s Týmem: Pracovat s týmem prodeje, marketingu a výroby na zajištění optimálního zastoupení produktů na trhu.
• Odpovědnost za Ziskovost: Sledovat výkonnost produktů a provádět kroky k optimalizaci jejich ziskovosti.
Co nabízíme:
• Rodinnou Atmosféru: V naší firmě nejste jen číslo – jsme rodina, která si váží každého člena.
• Možnost Odborného Rozvoje: Poskytujeme příležitosti pro váš kariérní postup a odborný růst.
• Projekty s Významem: Pracujeme na produktech, které mají nejen estetickou hodnotu, ale také podporují naše hodnoty v oblasti ekologie a udržitelnosti.
Pokud jste připraveni přijmout výzvu a př

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina