ROZPOČTÁŘ/ROZPOČTÁŘKA, KALKULANT/KALKULANTKA

Pracovní náplň

Životopis zašlete na email: opletal@tomi-remont.cz, kontaktní osoba Opletal Petr Ing., tel.: 602 218 170 (volat Po-Pá 7:00-15:00)

Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou ve stavebním oboru, orientaci a přehled v projektových dokumentacích, uživatelská znalost MS Office. ŘP sk. B., znalost v programech Kros, BUILDpower, Aspe - výhodou, pečlivost, trpělivost, flexibilita, zodpovědnost, loajálnost

Nabízíme: dle pracovních a hospodářských výsledků roční odměny,příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dovolenou, sick days, mimopracovní firemní akce, mobilní telefon