Obráběč / Obráběčka - klasické stroje

Pracovní místo ( Obráběč / Obráběčka - klasické stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky od 9 - 16 hod. na č. 605 219 467 nebo e-mailem na adresu info@tvapravaruka.cz

Do našeho kolektivu hledáme parťáka / parťačku pro výrobu na soustruh. Jsi dochvilný/á? Přátelský/á a máš praxi v práci na klasickém soustruhu? Tak tebe právě hledáme. Nemusíš být mistr světa a znát první poslední, ale praxe, dochvilnost a schopnost umět si poradit je pro nás to nejdůležitější.

Požadujeme: zkušenosti s obsluhou soustruhu. Dochvilnost

Výhodou ti bude:schopnost číst technické výkresy a plány, znalost práce s měřicími nástroji a schopnost provádět kontrolu kvality, preciznost a pečlivost při práci s materiály a stroji. Týmový hráč

Nabízíme:finanční ohodnocení dle praxe - pokud umíš, náležitě tě ohodnotíme. Jednosměnný provoz 6 - 14.30 hod., příjemný pracovní kolektiv, stabilní práci na HPP