Všeobecná / Všeobecný účetní

Pracovní místo ( Všeobecná / Všeobecný účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt E-MAILEM: jirina.stastna@vpbastro.cz
Požadavky: Zkušenosti z oblasti účetnictví min. 2 roky; Znalost ekonomického softwaru QI a předchozí zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou; Zkušenosti s vedením mezd a mzdové agendy výhodou

Náplň práce:
- Účtování přijatých režijních a materiálových faktur
- Účtování odběratelských faktur
- Účtování pokladny, interních dokladů, cestovních náhrad
- Zpracování, účtování a vyplácení cestovních náhrad
- Kontrola záznamní povinnosti, příprava DPH přiznání, kontrolního a souhrnného hlášení za příslušný měsíc
- Účtování bankovních výpisů, párování plateb a bankovních úvěrů
- Zápočty - komunikace a realizace
- Měsíční závěrka skladového systému - kontrola nedokončené výroby, nedokončených akcí
- Účtování mezd
- Zpracování statistických výkazů
- Účtování majetku včetně účtování odpisů, evidence a správa majetku v seznamu majetku
- Příprava a asistence při ročních inventarizacích skladů/HIM/NIM a DHIM, příprava podkladů pro audit

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- Roční odměna v závislosti na hospodářských výsledcích
- Mimořádné odměny; projektová odměna
- Možnost výuky cizího jazyka
- Příspěvek na stravování ve formě měsíčního paušálu ve výši 80 CZK
- Možnost využití cenově zvýhodněné Multisport card